• PGE zaprasza na konferencję wynikową online – 27 maja, godz. 10:00

  25.05.2020

  PGE Polska Grupa Energetyczna zaprasza na konferencję prasową online związaną z wynikami finansowymi i operacyjnymi za I kwartał 2020 roku. Konferencja odbędzie się w środę, 27 maja 2020 r. o godz. 10.00. Transmisja będzie dostępna pod adresem: http://pge.tvip.pl/.

  zaproszenie-iq_2020.jpg
 • PGE wspiera muzykę jako mecenas filharmonii

  21.05.2020

  PGE Polska Grupa Energetyczna kontynuuje współpracę z filharmoniami w całej Polsce. Grupa utrzymała zaangażowanie finansowe w mecenat nad instytucjami kultury  i  współpracuje z nimi nad wypracowaniem jak najlepszych rozwiązań w trudnym okresie pandemii, m.in. wspólnie organizując muzyczne wydarzenia online.

  fot-archiwum-filharmonii-narodowej-1.jpg
 • Nowy artykuł

  21.05.2020

  PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. prowadzi na co dzień wiele działań w internecie i kanałach social media, w związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

 • Grupa PGE inicjuje spotkania online z potencjalnymi wykonawcami

  19.05.2020

  PGE startuje z serią spotkań online z potencjalnymi wykonawcami realizowanych w Grupie inwestycji. Pierwsze ze spotkań będzie dotyczyło przetargu na badania geotechniczne dna morskiego w projekcie budowy farm wiatrowych na Bałtyku, kolejne zostanie zorganizowane dla potencjalnych wykonawców inwestycji realizowanych przez PGE Energia Ciepła.

 • PGE ponownie otwiera stacjonarne biura obsługi klientów

  15.05.2020

  PGE Obrót i PGE Dystrybucja od poniedziałku, 18 maja, stopniowo wracają do stacjonarnej obsługi klientów z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. PGE zachęca jednak, aby w pierwszej kolejności klienci korzystali ze zdalnych kanałów kontaktu.

gkpge_biuroPrasowe_site