Meta Pixel script image

Dołącz do grona 40 tysięcy profesjonalistów pracujących w największej grupie energetycznej w Polsce – liderze zrównoważonej i sprawiedliwej transformacji energetycznej.

Zobacz aktualne oferty

Firma, którą tworzą pracownicy

 

Pracując dla spółek z Grupy Kapitałowej PGE, tworzysz organizację, która jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. W PGE łączymy zarządzanie własnymi zasobami paliwa z wytwarzaniem energii oraz posiadaniem sieci dystrybucyjnych. Zapewniamy dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stymulujemy rozwój krajowego ciepłownictwa, wykorzystując potencjał rynku ciepła sieciowego w Polsce. Inwestujemy w odnawialne źródła energii oraz działalność badawczo-rozwojową. Angażujemy się w kampanie społeczne oraz wspieramy polski sport i kulturę. Dlatego poszukujemy specjalistów i ekspertów z wielu dziedzin.

 

 

Buduj organizację przyszłości

Buduj organizację przyszłości

 

Jesteśmy gotowi do bycia liderem zrównoważonej transformacji energetycznej, co zadeklarowaliśmy w Strategii Grupy PGE, którą oparliśmy na trzech filarach: energia przyjazna dla środowiska, nowoczesne usługi energetyczne oraz sprawna i efektywna organizacja. Dołączając do naszego zespołu, możesz zmieniać razem z nami polską energetykę. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i wykorzystywanie szans biznesowych, a partnerskie relacje z kontrahentami stawiamy na pierwszym miejscu.

 

 

Kariera w PGE dopasowana do Ciebie

Studenci i absolwenci

Studenci i absolwenci

Bardzo często to, co dzieje się na początku drogi zawodowej, definiuje naszą przyszłość. W PGE poszukujemy ludzi ambitnych i kreatywnych. Takich, którzy chcą się rozwijać razem z naszą organizacją. Młodym poświęcamy dużo uwagi, pokazując możliwości rozwojowe firmy i jasne ścieżki kariery.

Czytaj więcej

Technicy i inżynierowie

Technicy i inżynierowie

Sercem naszej organizacji są pracownicy obszarów technicznych – doświadczeni energetycy i elektrycy, inżynierowie, ciepłownicy, eksperci odpowiadający za remonty i modernizacje, profesjonaliści zarządzający sieciami dystrybucyjnymi, obchodowi, elektromonterzy, konserwatorzy farm wiatrowych, projektanci instalacji fotowoltaicznych.

Czytaj więcej

kariera-specjalisci-564px

Specjaliści i profesjonaliści

Ze względu na szeroki profil działalności i nowe inicjatywy podejmowane w sektorze energetycznym nieustannie poszukujemy ekspertów z doświadczeniem w różnych dziedzinach. Szczególnie cenimy sobie nastawienie na współpracę i zaangażowanie - wiedza, umiejętności i kwalifikacje pracowników są najważniejszym kapitałem, który pozwala organizacji realizować misję i cele.

Czytaj więcej

Dlaczego warto z nami pracować?

W PGE uczestniczymy w procesie transformacji polskiej energetyki, będąc liderem tych zmian. Idziemy w zielonym kierunku z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. Tylko do 2030 roku na inwestycje transformacyjne przeznaczymy ponad 75 mld złotych. Pracując w PGE, możesz być częścią tych cywilizacyjnych przemian i podejmować te wyzwania razem z nami.

 

Budujemy największe morskie farmy wiatrowe na Bałtyku

 

Zarządzamy farmami fotowoltaicznymi w całej Polsce

Walczymy o czystsze powietrze w polskich miastach

Tworzymy rozwiązania dla energetyki prosumenckiej

Inwestujemy w nowoczesne magazyny energii

Rozwijamy nowoczesną sieć łączności LTE450

 • Przygotowanie dokumentów

  Na tym etapie kandydat przygotowuje dokumenty, niezbędne do aplikowania. Kluczowe jest CV – z przyjemnością przeczytamy aplikację dostosowaną do profilu stanowiska na jakie aplikujesz. Wykaż zaangażowanie, docenimy to. Przedstaw zakres obowiązków, abyśmy wiedzieli, czym się zajmowałeś/zajmowałaś u dotychczasowych pracodawców. Nie zamieszczaj nadmiarowych danych, takich jak data urodzenia czy stan cywilny, stan rodzinny.

 • Selekcja aplikacji

  Rekruterzy weryfikują przesłane dokumenty pod kątem oczekiwań na stanowisku. W miarę potrzeb kontaktują się telefonicznie, żeby wstępnie zweryfikować doświadczenie, umiejętności czy kwestie związane z motywacją i oczekiwaniami finansowymi.

 • Spotkania/e rekrutacyjne

  Spotykamy się tylko z wybranymi kandydatami. Zazwyczaj organizowane jest jedno wspólne spotkanie z przedstawicielami działu HR i bezpośrednim przełożonym lub przełożonymi wyższego stopnia. Przed spotkaniem odpowiedz sobie na pytania: dlaczego jestem zainteresowany tym stanowiskiem? Przypomnij sobie sytuacje zawodowe, które będziesz mógł przywołać jako potwierdzenie posiadanych kompetencji i doświadczeń. Pytaj o stanowisko i o firmę – my podejmuje decyzję o wyborze Pracownika, a Ty podejmujesz decyzję, czy chcesz związać się z nami.

 • Zadania (opcjonalnie)

  W miarę potrzeb kandydaci zapraszani są do wypełnienia testów, udziału w Assessment Center lub wykonania próbek pracy.

 • Oferta/Informacja zwrotna

  Przekazywana jest informacja o zakończeniu procesu rekrutacyjnego, a wybranemu kandydatowi przedstawiana jest oferta.

 • Zatrudnienie i adaptacja

  Na tym etapie dopełniamy wszystkich formalności, a po rozpoczęciu pracy przeprowadzamy proces adaptacji. Wiemy, jak ważne dla nowych pracowników są pierwsze dni w organizacji, dlatego koncentrujemy się na tym, aby każda dołączająca osoba poczuła się od razu częścią naszej firmy.