Meta Pixel script image

Bardzo często to, co dzieje się na początku drogi zawodowej, definiuje naszą przyszłość. W PGE poszukujemy ludzi ambitnych i kreatywnych. Takich, którzy chcą się rozwijać razem z naszą organizacją. Młodym poświęcamy dużo uwagi, pokazując możliwości rozwojowe firmy i jasne ścieżki kariery. Poszukując takich osób, kładziemy ogromny nacisk na efektywną współpracę ze stażystami i praktykantami.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest adaptacja i edukacja młodych pracowników. Aby ułatwić wejście w Grupę PGE studentom, uczniom techników czy absolwentom, poza współpracą z uczelniami i bieżącymi praktykami, realizujemy takie projekty jak:

Energia dla przyszłości

Energia dla przyszłości

Roczny program stażowy organizowany pod auspicjami Ministerstwa Klimatu i Środowiska, w którym największe spółki energetyczne przygotowują studentów najlepszych uczelni technicznych w kraju do pracy w swoich organizacjach. Główną wartością dla młodych ludzi jest stała i bliska współpraca z wyznaczonym opiekunem/mentorem, który poprzez zlecane zadania przygotowuje stażystę do startu zawodowego w energetyce.

pge_logo_projektuj-kariere

PROjektuj Karierę

Trzymiesięczny program praktyk letnich, podczas których praktykanci pod okiem opiekunów wykonują rzeczywiste, biznesowego projekty. Program jest możliwością do uzupełnienia i wykorzystania wiedzy zdobywanej na studiach w rzeczywistych warunkach pracy. Praktyki odbywają się w całej Polsce, w lokalizacjach spółek należących do Grupy PGE. Projekty przydzielane są z wielu obszarów: do programu poszukujemy studentów różnorodnych kierunków.

 

Wielką uwagę przykładamy do organizowania atrakcyjnych i rozwojowych praktyk i staży, szczególnie w ramach programów stażowych czy praktyk. Organizujemy również indywidualne praktyki i staże, które ogłaszamy w ofertach pracy

Zaplanuj swoją zawodową przyszłości w PGE!