melzacka_jankowiak_49erfx_094_rh

Polski Związek Żeglarski

Od 2022 r. jesteśmy sponsorem głównym Polskiego Związku Żeglarskiego. Współpraca obejmuje m.in. sponsoring kadry narodowej PGE Sailing Team Poland, wirtualne regaty e-sailing oraz największe imprezy żeglarskie w Polsce. 
Czytaj więcej

pzkaj_memonachium_0821_karolinanaja_annapulawska_adriannakakol_dominikaputto_fotrafaloleksiewicz_04

Polski Związek Kajakowy

PGE Polska Grupa Energetyczna jest sponsorem głównym Polskiego Związku Kajakowego. Współpraca Związku z największym w Polsce koncernem energetycznym obejmuje w szczególności wydarzenia takiej rangi jak: mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy i puchary świata z udziałem Kadry Narodowej – Reprezentacji Polski. Umowa przewiduje również wsparcie wszystkich sportów i aktywności kajakowych zrzeszonych w Polskim Związku Kajakowym.

 

ms_17122022_jakubmajerski_fotpawelskraba_02

Polski Związek Pływacki

PGE Polska Grupa Energetyczna jest sponsorem głównym Polskiego Związku Pływackiego. Jako nowy sponsor polskiego pływania wspieramy starty biało-czerwonych na międzynarodowych arenach oraz imprezy krajowe zarówno w pływaniu, jak również w pozostałych dyscyplinach zrzeszonych w Polskim Związku Pływackim, jak piłka wodna, skoki do wody, pływanie w wodach otwartych oraz pływanie artystyczne.
 

Czytaj więcej
Zofia Klepacka

Zofia Klepacka

Od 2012 r. wspieramy Reprezentantkę Polski w windsurfingu, mistrzynię i dwukrotną wicemistrzynię świata, a także brązową medalistkę XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012). 

Czytaj więcej