lasy-pelne-energii-kafelek-prostokat

Lasy pełne energii

Realizujemy program „Lasy pełne energii” już od 22 lat. W tym czasie posadziliśmy 700 tys. drzew, głównie sosen, świerków i dębów. Dzięki temu odbudowujemy drzewostan w polskich lasach i poprawiamy jakość powietrza oraz stan wód gruntowych. 

Czytaj więcej
lop_andrzej-juchniewicz-6-1920x1080_new

Współpraca z Ligą Ochrony Przyrody

Liga Ochrony Przyrody jest najstarszym stowarzyszeniem działającym na rzecz ochrony przyrody i edukacji w Polsce, które powstało w 1928 roku. Od 1957 roku nieprzerwanie wydaje miesięcznik "Przyroda Polska". 

Czytaj więcej
biebrzanski-park-narodowy-fot_mieczyslaw-nowak-1126x634

Parki Narodowe

Współpracujemy z pięcioma parkami narodowymi. Wyposażamy je w odnawialne źródła energii, organizujemy wyjazdy edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Promujemy parki narodowe poprzez plenerowe wystawy fotograficzne i badania naukowe. 

Czytaj więcej
ochrona-ptakow

Ochrona ptaków

Zamontowaliśmy blisko 30 tys. platform dla bocianów. Realizujemy program reintrodukcji sokoła wędrownego w Polsce. Wdrożyliśmy najnowszą technologię, minimalizującą ryzyko kolizji ptaków z turbinami wiatrowymi. 

Czytaj więcej
g_kamiensk_03-1650

Rekultywacja terenów

Przywracamy wartości użytkowe i przyrodnicze terenom pogórnicznym, czyniąc z nich popularne w regionie miejsca dla turystyki i rekreacji. 

Czytaj więcej
Deklaracja środowiskowa

Deklaracja środowiskowa

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia działań na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska oraz do zapobiegania zanieczyszczeniom poprzez wdrażanie wysokich i ekonomicznie uzasadnionych standardów technologicznych.

Czytaj więcej