Meta Pixel script image

Sercem naszej organizacji są pracownicy obszarów technicznych – doświadczeni energetycy i elektrycy, inżynierowie, ciepłownicy, eksperci odpowiadający za remonty i modernizacje, profesjonaliści zarządzający sieciami dystrybucyjnymi, obchodowi, elektromonterzy, konserwatorzy farm wiatrowych, projektanci instalacji fotowoltaicznych.

Spółki z Grupy PGE często poszukują pracowników na tzw. stanowiska wejściowe – obchodowych czy elektromonterów. W takim wypadku dużymi atutami są wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroenergetyczne) i odpowiednie uprawnienia. Wiemy, że najlepszym sposobem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych są nauka praktycznych umiejętności i transfer wiedzy od bardziej doświadczonych pracowników, dlatego w PGE stworzyliśmy środowisko pracy przyjazne rozwojowi. Od Ciebie wymagamy jedynie podstaw i zaangażowania, by w terenie uczyć się dalej.

Szukamy także inżynierów i specjalistów z obszaru R&D – u Was cenimy kierunkowe wykształcenie wyższe, odpowiednie doświadczenie i wiedzę. Zainteresowanie energetyką będzie dodatkowym atutem. Uczestniczymy w transformacji energetycznej, dlatego coraz intensywniej poszukujemy specjalistów związanych z energetyką odnawialną. Cenne są dla nas doświadczenia projektowe i nastawienie na innowacyjność.