Meta Pixel script image

Profil działalności

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, gwarantujemy bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

 

Misja i wizja

Chcemy odegrać kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego.

Naszą misją jest zapewnienie energii dla bezpiecznej przyszłości. Zgodnie z długoterminową wizją PGE ma zostać liderem zrównoważonej transformacji energetycznej w Polsce. Nasza wizja przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują:

 

wytwarzanie energii
przyjaznej dla środowiska

świadczenie nowoczesnych
usług energetycznych

sprawne i efektywne
funkcjonowanie Grupy PGE

Więcej informacji o tym, jak zamierzamy realizować naszą misję znajduje się w strategii Grupy PGE do roku 2030.

Poznaj strategię Grupy PGE

Nasze wartości

wartosci-1176x922

Nasze działania realizujemy w duchu Partnerstwa, Rozwoju i Odpowiedzialności - wartości, na których opiera się nasz Kodeks Etyki. Budujemy zaufanie, rzetelnie informując o naszej działalności. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i wykorzystywanie szans biznesowych, a partnerskie relacje z kontrahentami stawiamy na pierwszym miejscu.

Do przestrzegania Kodeksu zobowiązani są pracownicy wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE, w tym kadra kierownicza oraz wszystkie osoby pracujące na rzecz naszej firmy.

Compliance w Grupie PGE