Sponsoring i działalność charytatywna
W ramach obchodów Dnia Energetyka 2008 oraz 15 rocznicy uruchomienia PGE Elektrowni Opole, 3 września br. na opolskim rynku (obok ratusza) otwarta została plenerowa wystawa obrazująca specyfikę oraz dorobek PGE Elektrowni Opole.
12 lipca koncertem w Zakopanem RMF rozpoczyna trasę pod hasłem „Muzyka najlepsza pod słońcem”, której sponsorem jest PGE Polska Grupa Energetyczna.
Dzięki wsparciu PGE Muzeum Narodowe w Krakowie wzbogaci się o wyjątkowy depozyt. W Gmachu Głównym Muzeum znajdzie się jedna z najciekawszych prywatnych kolekcji sztuki współczesnej.
Dzięki PGE uczestnicy Małego Euro, na co dzień grający na podwórkach i osiedlowych boiskach, mogą cieszyć się nowymi, dobrymi piłkami.
W dniach 10-17 maja 2008 roku odbędzie się Muzyczny Festiwal w Łańcucie, który należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez kulturalnych w Polsce. To znamienite wydarzenie stanowi przedmiot dumy władz i mieszkańców województwa podkarpackiego. Tradycyjnie już od ponad dziesięciu lat w organizację tej imprezy jest zaangażowana rzeszowska energetyka
PGE Skra Bełchatów została mistrzem Polski! Czwarte z rzędu mistrzostwo kraju stało się faktem! Bełchatowski zespół pokonał w środowy wieczór (16 kwietnia 2008 roku) Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 3:2, a tym samym zakończył finałową rywalizację w trzech spotkaniach. Mistrzom Polski gratulujemy.
PGE Skra Bełchatów zajęła trzecie miejsce turnieju Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy rozgrywanego w ostatni weekend marca w Łódzkiej Hali MOSiR. W sobotę po pięciosetowej walce PGE Skra Bełchatów przegrała z Dynamo Kazań - zwycięzcą turnieju. W niedzielę w meczu o trzecie miejsce, także w tie-breaku wygrała z jednym z najsłynniejszych klubów siatkarskich świata, mistrzem Włoch Sisleyem Treviso 3:2.
31 stycznia 2008 władze Europejskiej Konfederacji Siatkówki zadecydowały, że PGE Skra Bełchatów będzie organizatorem turnieju Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy.
31 stycznia 2008 władze Europejskiej Konfederacji Siatkówki zadecydowały, że PGE Skra Bełchatów będzie organizatorem turnieju Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy.
- ← Previous
- 1
- …
- 39
- 40
- 41 (current)
- Next →