Meta Pixel script image

Komunikaty prasowe

PGE GiEK S.A. zaskarżyła wyrok WSA w sprawie Turowa

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., do której należy Kompleks Energetyczny Turów, złożyła skargę kasacyjną od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który zapadł 13 marca 2024 r. w sprawie Kopalni Turów. Oznacza to, że sprawa będzie rozpoznawana przez Naczelny Sąd Administracyjny.

29.05.2024

Filtry

W IV edycji rankingu PremiumBrand 2009, oceniającego reputację marek i firm wśród konsumentów i biznesu, PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymała wyróżnienie w kategorii Energia.

Czytaj więcej

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. wprowadza „Taryfy z Parasolem” – atrakcyjną propozycję dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

19 czerwca br. PGE Elektrownia Turów S.A. uruchomiła instalację spalania biomasy w blokach 5 i 6.

Czytaj więcej

Z okazji Światowego Dnia Wiatru, 2009 PGE Polska Grupa Energetyczna zaprosiła uczniów czterech gimnazjów z okolic Bełchatowa na Dzień Otwarty.

Czytaj więcej

W dniu 9 czerwca 2009 r. Zarząd PGE Polska Grupa Energetyczna  S.A. podjął decyzję o kontynuowaniu prac nad projektem inwestycyjnym Opole 5 i 6.

Czytaj więcej

W konkursie zorganizowanym przez Business Centre Club pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych PGE Electra otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2009.

Czytaj więcej

Wyróżnienie to, przyznawane przez Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, jest szczególnym uhonorowaniem osób i instytucji przyczyniających się do tworzenia wolnego rynku energii elektrycznej w Polsce.

Czytaj więcej

PGE Polska Grupa Energetyczna SA zawarła z konsorcjum banków umowy umożliwiające uruchomienie programu emisji obligacji o wartości 1,5 mld złotych.

Czytaj więcej

Zarząd PGE Electra, spółki obrotu hurtowego Grupy PGE, podjął decyzję o zmianie organizacyjnej wśród swoich spółek zależnych.

Czytaj więcej

W dniu 19 maja br. Spółka PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A. podpisała z Fabryką Kotłów RAFAKO S.A.

Czytaj więcej

16 maja 2009 roku o godzinie 22.00 na fasadzie Galerii Zachęta, przy ulicy Małachowskiego 3 w Warszawie odbył się pokaz wizualizacji multimedialnych. Była to akcja promocyjna PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Czytaj więcej

PGE zaprasza na pokaz wizualizacji multimedialnych na fasadzie Galerii Zachęta w Warszawie.

Czytaj więcej