PGE uhonorowana Diamentem 20-lecia Polskiej Ligii Siatkówki

31.05.2022
PGE uhonorowana Diamentem 20-lecia Polskiej Ligii Siatkówki

PGE Polska Grupa Energetyczna została wyróżniona Diamentem Polskiej Ligi Siatkówki. Spółka została doceniona za wsparcie polskiej siatkówki, w szczególności za ponad dziesięcioletnią współpracę z PGE Skrą Bełchatów. Nagrodę odebrał Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE.

 

Działalność sponsoringowa PGE to świadome, przemyślane i długofalowe działania spójne z naszą działalnością biznesową. Jednym z filarów takiego podejścia jest wieloletnie wsparcie PGE Skry Bełchatów – jednego z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce. Klub ten jest silnie związany z Bełchatowem, gdzie prowadzimy naszą działalność. Dzięki współpracy jesteśmy obecni w regionie i budujemy relacje z lokalną społecznością, a marka PGE na stałe wpisała się w historię polskiej siatkówki. Jesteśmy z tego bardzo dumni, a wyróżnienie Diamentem Polskiej Ligi Siatkówki jest tego potwierdzeniem, za co bardzo dziękujemy.
Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Statuetki dla najbardziej zasłużonych osobistości zostały przyznane z okazji Jubileuszu 20-lecia Polskiej Ligii Siatkówki. Nagrody odebrali również najlepsi zawodnicy i zawodniczki ostatniego sezonu. Wśród nagrodzonych sportowców znalazły się takie siatkarskie osobowości, jak Mariusz Wlazły uznany najlepszym siatkarzem oraz Izabela Bełcik z wyróżnieniem dla najlepszej siatkarki 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki.

wróć do Komunikaty prasowe