Szanowni Państwo,

Grupa Kapitałowa PGE uruchomiła nowy System Zakupowy, w którym znajdują się wszystkie postępowania publiczne i niepubliczne w trybach otwartych. Przeglądanie ogłoszeń możliwe jest po kliknięciu w przycisk umieszczony poniżej lub wejściu na https://swpp2.gkpge.pl.

Informujemy, że aby wziąć udział w postępowaniach należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Link www.oneplace.marketplanet.pl/rejestracja?supplier=PGE umożliwia bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełny dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych Grupy Kapitałowej PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90.

Od 25.05.2018 r. w Polsce będzie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). W związku z tym przedstawiamy poniżej informację (Klauzula informacyjna) wymaganą Rozporządzeniem dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
 
gkpge_bip_site