• PGE i Gmina Kleszczów zagospodarują tereny pokopalniane

  10.07.2020

  Przeznaczone do rekultywacji tereny pokopalniane wokół odkrywki Bełchatów i 40 hektarów należących do Gminy Kleszczów zostaną zagospodarowane. PGE i Gmina Kleszczów podpisały List Intencyjny zakładający współpracę przy rewitalizacji terenów pokopalnianych, odtworzeniu walorów krajobrazowych oraz rozwoju infrastruktury rekreacyjno – sportowej Gminy Kleszczów. Intencją PGE jest udział w  tworzeniu nowych miejsc pracy i rozwoju infrastruktury sprzyjającej rozwojowi obszaru bełchatowskiego.

  pge_podpisanie-listu-intencyjnego-z-gmina-kleszczow_2.jpg
 • Fitch potwierdził długoterminowe ratingi PGE na poziomie „BBB+” ze stabilna perspektywą

  08.07.2020

  Agencja Fitch Ratings potwierdziła długoterminowe oceny ratingowe dla PGE Polskiej Grupy Energetycznej na poziomie „BBB+” oraz utrzymała stabilną perspektywę ratingu. Rating   potwierdza, że PGE jest wiarygodnym partnerem – komentuje Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

 • PGE Polska Grupa Energetyczna uruchomiła przetarg na wybór agencji reklamowych

  03.07.2020

  PGE ogłosiła przetarg na wybór agencji reklamowych ATL i BTL, z którymi planuje współpracować przez najbliższe 18 miesięcy.

  Agencje, wyłonione w przetargu, będą zajmowały się realizacją kampanii reklamowych oraz realizacją bieżących projektów marketingowych. Planowane działania obejmować będą zarówno reklamę ATL, jak i materiały BTL w zakresie kreacji i produkcji materiałów reklamowych.

  PGE zamierza zawrzeć umowy ramowe z 2 agencjami. Czas na złożenie wstępnych ofert upływa 15 lipca 2020 r. godz. 14:00.

  Szczegóły na temat postępowania dostępne są pod adresem: https://swpp2.gkpge.pl

 • Fundacja PGE przekazała milion złotych na walkę ze skutkami powodzi na Podkarpaciu

  30.06.2020

  Fundacja  PGE przekazała Caritas działającej na Podkarpaciu darowiznę w wysokości miliona złotych z przeznaczeniem na celową pomoc dla mieszkańców poszkodowanych w powodzi. Wsparcie dla potrzebujących koordynuje Wojewoda Podkarpacki.

 • Fundacja PGE partnerem Konkursu „Moja Wizja Zero”

  30.06.2020

  30 czerwca 2020 r. w siedzibie KRUS odbyła się inauguracja Konkursu „Moja Wizja Zero” realizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w partnerstwie z Fundacją PGE. Celem Konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań związanych z pracą w gospodarstwach rolnych oraz popularyzacji Wizji Zero w rolnictwie.

  fundacja_pge_konkurs_moja_wizja_zero.jpg
gkpge_biuroPrasowe_site