Meta Pixel script image

Chcę przyłączyć się do sieci

papiery

Chcę przyłączyć dom/działkę/plac budowy

Gdy budujesz: dom, garaż, domek letniskowy i planujesz podłączenie do sieci energetycznej zarządzanej przez PGE Dystrybucja lub potrzebujesz zwiększyć moc posiadanego przyłącza to powinieneś złożyć Wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci.

Czytaj więcej
gytttt

Chcę przyłączyć firmę (zakład)

Gdy budujesz: warsztat, pizzerię, sklep itp. i planujesz podłączenie do sieci energetycznej zarządzanej przez PGE Dystrybucja, a potrzebujesz nie więcej niż 40kW mocy przyłączeniowej o napięciu 230/400V to powinieneś złożyć Wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci.

Czytaj więcej
rtyrtyry

Chcę przyłączyć mikroinstalację

Gdy planujesz montaż własnego odnawialnego źródła energii tzw. mikroinstalacji (do 50 kWp mocy zainstalowanej) np. panele fotowoltaiczne na dachu domu lub małą turbinę wiatrową lub wodną, to możesz je podłączyć do instalacji wewnętrznej budynku i wprowadzać nadwyżki energii do sieci.

Czytaj więcej
blok

Chcę przyłączyć blok mieszkalny (budynek wielolokalowy)

Budujesz blok mieszkalny i potrzebujesz przyłączyć budynek oraz poszczególne lokale mieszkalne i użytkowe, to powinieneś złożyć Wniosek o określenie warunków przyłączenia do PGE Dystrybucja S.A.

Czytaj więcej