Meta Pixel script image

PGE eFaktura

Zmień formę otrzymywania rozliczeń na wygodniejszą, szybszą i bardziej nowoczesną. Warto zadbać nie tylko o swoją wygodę, ale również o środowisko.

Już dziś uruchom usługę PGE eFaktura i otrzymuj fakturę za energię na swój adres mailowy.

Aktywuj eFakturę
 

Aktywowanie usługi PGE eFaktura jest naprawdę proste - możesz to zrobić w wybrany przez siebie sposób:

Zaloguj się do serwisu PGE eBOK www.ebok.gkpge.pl i przejdź do zakładki: Ustawienia -> Moje zgody

Wypełnij formularz i przynieś do najbliższego Biura Obsługi Klienta, bądź odeślij go pocztą na adres korespondencyjny: PGE Obrót S.A. ul. 8 Marca 6, 35-959 Rzeszów.

Zeskanuj wypełniony formularz i prześlij go drogą elektroniczną na adres: serwis@gkpge.pl

W celu aktywacji usługi zadzwoń na Infolinię PGE 422 222 222

 

Prześlij wypełniony Formularz  wyrażenia/odwołania zgody na wystawianie i udostępnianie usługi PGE eFaktura na adres: PGE Obrót S.A., ul. 8 Marca 6, 35-959 Rzeszów

Zobacz, jakie korzyści da Ci PGE eFaktura:

Oszczędność czasu

Faktura trafia do Ciebie w momencie wystawienia – nie musisz czekać na przesyłkę, nie musisz chodzić do banku lub na pocztę i wypełniać druków polecenia przelewu. Wszystko robisz jednym kliknięciem na swoim komputerze, bez wychodzenia z domu, w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie

Troska o środowisko

Co roku w Polsce wysyłanych jest ponad półtora miliarda faktur. Do ich wyprodukowania potrzebne jest aż 255 tysięcy drzew. Oznacza to, ze na wysyłane pocztą dokumenty wycina się prawie 700 drzew dziennie! Zmieńmy to razem.

Dodatkowo uruchamiając usługę PGE eBOK zyskujesz:

Stały dostęp
Twoja PGE eFaktura jest dostępna zarówno po zalogowaniu się w PGE eBOK jak i na skrzynce mailowej dedykowanej dla PGE eFaktury. Dzięki temu w każdej chwili Klient ma dostęp do wszystkich faktur. 

Kontrola płatności
PGE eBOK umożliwia Ci stałą kontrolę nad swoimi rachunkami, ponieważ umożliwia otrzymywanie powiadomień o zbliżającym się terminie płatności oraz o braku terminowej wpłaty.

Bezpieczeństwo
Faktury elektroniczne w eBOK są chronione wybranym przez Ciebie hasłem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoje dokumenty trafią w niepowołane ręce.