Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

Największy w Polsce generator prądu przyjechał do Elektrowni Opole

23.08.2016

Po pokonaniu 450 km trasy z Wrocławia do Opola, na plac budowy dwóch nowych bloków energetycznych dotarł jeden z kluczowych podzespołów bloku nr 5, czyli generator. Transport zaprojektowanego specjalnie na potrzeby inwestycji urządzenia, ze względu na jego gigantyczną wagę i rozmiary, był logistycznym wyzwaniem i trwał aż 3 dni.

Więcej

Pozwól PGE zrealizować swój wymarzony dzień

22.08.2016

Czy wiesz jak dużo czasu spędza się w kolejkach? To średnio 1 dzień rocznie. Dlaczego więc nie ułatwić sobie życia i realizować formalności z domowego zacisza, w dogodnym dla siebie czasie? Z PGE jest to możliwe. Przy okazji można wygrać cenne nagrody, a nawet przeżyć swój wymarzony dzień!

Więcej

PGE sponsorem tytularnym Orlika Opole

17.08.2016

PGE Orlik Opole – pod taką nazwą w nowym sezonie Polskiej Hokej Ligi będą występować opolscy hokeiści.

Więcej

50. Dymarki Świętokrzyskie z PGE Polską Grupą Energetyczną

11.08.2016

Jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja Dymarek Świętokrzyskich, czyli festynu archeologicznego u stóp Gór Świętokrzyskich, odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia. PGE jest Sponsorem Głównym tego wydarzenia.

Więcej

PGE partnerem Kromer Festival

10.08.2016

Kromer Festival to święto muzyki dawnej w wykonaniu gwiazd, które odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia, w małopolskim Bieczu. Partnerem tegorocznej, drugiej edycji festiwalu, jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej