Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

PGE partnerem projektu Muzeum Powstania Warszawskiego

24.10.2016

Fotoplastikon Warszawski zaprasza dzieci i młodzież do podróży w czasie po przedwojennej i walczącej w czasie Powstania Warszawskiego stolicy. Wszystko w ramach lekcji muzealnych organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego, przy wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Więcej

PGE z nagrodą i wyróżnieniem w konkursie The Best Annual Report 2015

21.10.2016

PGE Polska Grupa Energetyczna zajęła trzecie miejsce w kategorii głównej rankingu najlepszych raportów rocznych oraz wyróżnienie dla sprawozdania finansowego w konkursie „The Best Annual Report 2015”.

Więcej

Spółki energetyczne powołały ElectroMobility Poland

19.10.2016

PGE Polska Grupa Energetyczna, ENERGA, ENEA oraz Tauron Polska Energia 19 października powołały spółkę ElectroMobility Poland. Działalność nowej spółki ma przyczynić się do powstania systemu elektromobilności w Polsce.

Więcej

PGE zbada możliwość transportu węgla Odrą

18.10.2016

17 października został podpisany „List intencyjny” w sprawie współpracy na rzecz stworzenia warunków racjonalnego i efektywnego wykorzystania możliwości żeglugowych Odrzańską Drogą Wodną do transportu węgla ze śląskich kopalń do Elektrowni Opole.

Więcej

Znamy zwycięzców konkursu „Energetyczny kadr”

17.10.2016

III edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez PGE Polską Grupę Energetyczną, pod patronatem Bełchatowskiego Towarzystwa Energetycznego, dobiegła końca. Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 451 fotografii.

Więcej