Grupa PGE współpracuje z profesjonalnymi drużynami różnych dyscyplin sportowych, które wzbudzają największe emocje wśród kibiców, a do takich należą m.in. siatkówka, koszykówka, piłka nożna czy piłka ręczna. Od lat sponsorujemy PGE Skrę Bełchatów (Mistrza Polski w siatkówce mężczyzn), PGE FKS Stal Mielec (piłka nożna, I liga). W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z PGE Spójnią Stargard. PGE angażuje się we współpracę ze sportowcami indywidualnymi, np. z Zofią Klepacką (windsurfing). 

Jednym z kluczowych projektów sponsoringowych Grupy PGE jest od lipca 2015 roku sponsoring tytularny najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce – PGE Narodowego, na którym gra piłkarska reprezentacja Polski. Do kluczowych projektów zalicza się również sponsoring tytularny najlepszej ligi żużlowej na świecie – PGE Ekstraligi.

Grupa PGE aktywnie angażuje się również w sport amatorski wspierając inicjatywy lokalne na terenie całego kraju, zwłaszcza poprzez promocję sportu wśród dzieci i młodzieży. W czerwcu 2017 roku uruchomiliśmy projekt sponsoringu amatorskiego, który realizowany jest na zasadzie konkursu na najciekawsze projekty. W jego ramach w 2018 roku wspieraliśmy akademie piłkarskie m.in. PGE FKS Stal Mielec, Widzewa Łódź, Stali Stalowa Wola i Avii Świdnik oraz FC Lesznowola, a także wiele inicjatyw lokalnych promujących edukację sportową wśród dzieci i młodzieży.

Więcej o naszym projekcie PGE Wszyscy Młodzi Sportowcy