Od lat współpracujemy z Filharmonią Narodową w Warszawie oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wspieramy również takie wydarzenia jak: Muzyczny Festiwal w Łańcucie, Festiwal Mozartowski, czy Szalone Dni Muzyki oraz wiele innych wydarzeń o wymiarze lokalnym i ogólnopolskim. Wspieramy również polskie kino. W 2018 roku zostaliśmy sponsorem filmu o Janie Nowaku- Jeziorańskim pt. „Kurier”.

PGE od lat współpracuje z Filharmonią Narodową w Warszawie

Ponadto spółki z Grupy PGE angażują się w wiele interesujących i znaczących inicjatyw o zasięgu lokalnym. PGE Energia Ciepła oddział w Krakowie wspiera Filharmonię Krakowską. Elektrociepłownie w Gdańsku i Gdyni w 2018 roku już po raz kolejny objęły stały patronat nad wydarzeniami artystycznymi Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Elektrociepłownia w Toruniu angażuje się w projekt Bella Skyway – Międzynarodowy Festiwal Światła.

Od lat wspieramy projekty, mające na celu propagowanie pamięci o najważniejszych wydarzeniach w historii Polski. W 2018 roku działania PGE zostały skoncentrowane na wspieraniu inicjatyw organizowanych w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski.