• PGE Dzień Sportu na Orliku: cała Polska bawi się na Orlikach

  07.09.2018

  W najbliższą niedzielę na 500 obiektach sportowych w całej Polsce odbędzie się PGE Dzień Sportu na Orliku. To wyjątkowa ogólnopolska akcja mająca na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zaplanowano mnóstwo sportowych atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy zamierzają też zaktywizować rodziców, by to oni stanowili dobry przykład dla swoich dzieci. Akcję promują ambasadorzy, znani sportowcy, m.in. Cezary Trybański.

 • PGE sponsorem tytularnym PGE FKS Stali Mielec

  07.09.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna rozszerzyła współpracę z mieleckim klubem piłkarskim i jest od dzisiaj jego sponsorem tytularnym. Klub nosi teraz nazwę PGE FKS Stal Mielec, a jego celem w tym sezonie jest awans do Ekstraklasy.

 • PGE sponsorem strategicznym Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec

  30.05.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna nawiązała współpracę z Akademią Piłkarską prowadzoną przez mielecki klub piłkarski. Na podstawie podpisanej umowy sponsoringowej PGE zyskała tytuł sponsora strategicznego Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

 • Rusza PGE Ekstraliga – Najlepsza Żużlowa Liga Świata

  06.04.2018

  W najbliższą sobotę  (7.04) rozpocznie sezon najlepsza żużlowa liga świata PGE Ekstraliga. W inauguracyjnym meczu organizatorzy rozgrywek zafundują widzom nie lada gratkę. Wicemistrz Polski - Betard Sparta Wrocław zmierzy się z tryumfatorem zeszłorocznych rozgrywek -  Fogo Unią Leszno.

gkpge_sponsoringSportu_site