• PGE sponsorem „Sylwestra z Dwójką” w Zakopanem

  30.12.2016

  Sylwester organizowany przez TVP 2 to sześć godzin zabawy przy ponad osiemdziesięciu przebojach, królujących na polskich i światowych listach. Sponsorem tegorocznej zabawy sylwestrowej w Zakopanem jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej
 • PGE partnerem koncertu „POLSKA - Zasłużonym dla Ojczyzny”

  10.11.2016

  Projekt „POLSKA - Zasłużonym dla Ojczyzny” to symboliczna uroczystość upamiętniająca wszystkich bohaterów walczących o niepodległość Polski. Celem organizatorów jest zachęcanie do budowania międzypokoleniowych relacji między kombatantami i młodymi osobami.

  Więcej
 • Wieczór poetycki poświęcony twórczości Zbigniewa Herberta pod patronatem PGE

  28.10.2016

  Wzorem ubiegłych lat w rocznicę urodzin Zbigniewa Herberta zorganizowany został wieczór poetycki poświęcony twórczości poety. Partnerem wydarzenia po raz kolejny była PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej
 • PGE partnerem projektu Muzeum Powstania Warszawskiego

  24.10.2016

  Fotoplastikon Warszawski zaprasza dzieci i młodzież do podróży w czasie po przedwojennej i walczącej w czasie Powstania Warszawskiego stolicy. Wszystko w ramach lekcji muzealnych organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego, przy wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

  Więcej
 • Szalone Dni Muzyki z PGE Polską Grupą Energetyczną

  20.09.2016

  3 dni, 60 koncertów, 1000 artystów – tak zapowiada się najbliższy weekend w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. W dniach 23-25 września odbędzie się tam już siódma polska edycja Szalonych Dni Muzyki. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Orkiestra Sinfonia Varsovia, C.R.E.A. i Fundacja Ogrody Muzyczne, a partnerem głównym – PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej
gkpge_sponsoringKultury_site