Meta Pixel script image

Lokal mieszkalny w Zamościu

Podstawowe informacje o nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 20 zamieszkały przez lokatora, położony w budynku wielorodzinnym przy ul. Koźmiana 10 w Zamościu. 
Lokal o powierzchni użytkowej 38,45 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy o powierzchni 4,80 m2, objęty księgą wieczystą nr ZA1Z/00018518/9. Udział w nieruchomości wspólnej przypadający na lokal nr 20, który stanowi prawo własności gruntu oraz własność części budynków niesłużących do wyłącznego użytku właścicieli lokali - 4325/103108.
Przy wydzielaniu lokali błędnie określono udziały w częściach wspólnych nieruchomości, stan ten pozostaje nieuregulowany.

 

Lokalizacja

Lokal mieszkalny nr 20 położony w budynku wielorodzinnym przy ul. Koźmiana 10 w Zamościu.

 

Opis nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 20 usytuowany jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym czterokondygnacyjnym, wolnostojącym. Położony jest w przy ulicy Koźmiana w niewielkiej odległości od skrzyżowania ulic Henryka Sienkiewicza i Koźmiana.
W sąsiedztwie znajdują się głównie budynki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, liczne obiekty użyteczności publicznej, punkty handlowo – usługowe oraz obiekty PGE Oddział w Zamościu.

Budynek mieszkalny, w którym znajduje się sprzedawany lokal wzniesiony został w technologii tradycyjnej, jego budowę ukończono w drugiej połowie XX wieku. Budynek wolnostojący jest dwuklatkowy, czterokondygnacyjny, podpiwniczony.
Stan techniczny budynku oceniany jest jako dobry - z poprawnie prowadzoną gospodarką remontową (po termomodernizacji). Na klatkach schodowych znajdują się okienka piwniczne i okna PCV. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową (z sieci miejskiej), kanalizacyjną (miejską), gazową, centralnego ogrzewania (z sieci). Na terenie ogrodzonej działki znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne, utwardzone dojścia, zadbany trawnik i nasadzenia ozdobne i użytkowe oraz kanalizacja deszczowa.

Samodzielny lokal mieszkalny oznaczony numerem 20 położony jest na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Lokal rozkładowy, jednostronny z oknami od południa. Obejmuje dwa pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 38.45 m2. Wejście do lokalu zrealizowane przez przedpokój,
z którego dostępne są pozostałe pomieszczenia – brak pomieszczeń przechodnich. Na wprost i na prawo od wejścia znajdują się dwa pokoje z oknami na południe, w tym jeden pokój z wyjściem na loggię. Łazienka na lewo od wejścia do lokalu (pomieszczenie bez okna). W głębi lokalu za łazienką znajduje się kuchnia z oknem od południa. Do lokalu przynależy piwnica lokatorska o powierzchni 4.80 m2. Funkcjonalność pomieszczeń w lokalu korzystna - nie odbiega od standardów i funkcjonalności wciąż akceptowanych.

 

Dane kontaktowe

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Zamościu,
ul. Koźmiana 1,
22-400 Zamość

Iwona Koman, email: Iwona.Koman@gkpge.pl

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 693 474 011 w dni robocze
w godzinach od 07:00 do 15:00.

Zobacz na stronie PGE Obrót

Informacje

Lokal mieszkalny

Zamość

38,45

Zamość