Starszy Specjalista w Wydziale Zakupów IT i Usług Doradczych

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
Warszawa
DZ/1/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie postępowań zakupowych dla Spółek GK PGE, w tym pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej.
  • Udział w zarządzaniu określoną kategorią zakupową.
  • Udział w RFI oraz wstępnych konsultacjach rynkowych.
  • Uzgadnianie z klientem wewnętrznym planu zakupów dla wskazanej kategorii zakupowej oraz monitorowanie realizacji planu zakupów.
  • Wsparcie klienta wewnętrznego w zakresie m.in.: przygotowania najlepszych rozwiązań, interpretacji i praktycznego zastosowania wewnętrznych regulacji zakupowych.
  • Prowadzenie okresowej sprawozdawczości w zakresie realizowanych procesów zakupowych.
  • Udział w tworzeniu i opiniowanie zmian w wewnętrznych regulacjach zakupowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: techniczne/ ekonomiczne /prawne / administracyjne.
  • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w obszarze prowadzenia postępowań zakupowych
  • Znajomość i wykorzystywanie w praktyce technik negocjacyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie nastawienia na Klienta Wewnętrznego.
  • Silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów.
  • Dokładność i samodzielność.

Mile widziane:

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych i aktów wykonawczych do tej ustawy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań z obszaru IT i usług doradczych.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w organizacji o stabilnej pozycji na rynku energetycznym
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Liczne świadczenia z ZFŚS
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Dodatkowa informacja: Praca wykonywana jest stacjonarnie.

W przypadku wysłania aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy, Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mysiej 2. Dane przetwarzane będą do celów niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią dobrowolnej i odrębnej zgody - do celów przyszłych rekrutacji. Z informacją o tym, jak przetwarzamy dane osobowe w procesach rekrutacyjnych zapoznać można się pod linkiem oraz w formularzu aplikacyjnym przed przekazaniem danych.