Samodzielny Referent w Wydziale Usług Dystrybucyjnych

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Michałów-Reginów (pow. legionowski)
PGED/OW/47/22

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do funkcjonujących systemów bilingowych.
  • Czynności konfiguracyjne PPE ze zdalną transmisją danych.
  • Prowadzenie prac związanych z pozyskiwaniem i udostępnianiem danych pomiarowo-rozliczeniowych.
  • Wsparcie telefonicznego pozyskiwania odczytów.
  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy i weryfikacja danych w systemach informatycznych w zakresie obsługi procesów związanych ze zmianą sprzedawcy (odbiorcy TPA).
  • Telefoniczna i korespondencyjna obsługa odbiorców.
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i rozliczeń z zakresu działalności Wydziału Usług Dystrybucyjnych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży energetycznej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
  • Umiejętność efektywnego wykonywania powierzonych zadań.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zastępstwo na czas określony).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

CV i list motywacyjny prosimy przesłać do dnia 4.07.2022 r.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGE Dystrybucja S.A. (adres: ul. Garbarska 21A; 20‑340 Lublin). Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji jest dostępna na stronie https://pgedystrybucja.pl/polityka-prywatnosci/dane-osobowe/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy.