Elektromonter Sieci Elektroenergetycznych w Wydziale Utrzymania Sieci

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Konstancin-Jeziorna
PGED/OW/74/22

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i eksploatacja elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych SN-15kV.
  • Obsługa i eksploatacja elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych nN-0,4kV.
  • Obsługa i eksploatacja elektroenergetycznych linii napowietrznych i wnętrzowych stacji transformatorowych 15/0,4kV.
  • Obsługa i eksploatacja układów pomiarowych energii elektrycznej SN i nN.
  • Wprowadzanie danych technicznych do systemów informatycznych.
  • Naprawa uszkodzeń urządzeń elektroenergetycznych lub zabezpieczenie miejsca uszkodzeń.
  • Wymiana legalizacyjna liczników energii elektrycznej.
  • Praca na wysokości.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektroenergetyka
    lub pokrewnym.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prac eksploatacyjnych i naprawczych na liniach, stacjach i urządzeniach energetycznych.
  • Wskazane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV (mile widziane powyżej 1kV).
  • Mile widziane uprawnienia do pracy w technologii PPN.
  • Ogólna znajomość komputera i multimediów.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B; mile widziane C+E.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGE Dystrybucja S.A. (adres: ul. Garbarska 21A; 20‑340 Lublin). Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji jest dostępna na stronie https://pgedystrybucja.pl/polityka-prywatnosci/dane-osobowe/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy.