• przechwytywanie.png

  Wdzięczni Strażakom

  04.05.2020

  Międzynarodowy Dzień Strażaka jest okazją do wyrażenia wdzięczności za niebezpieczną i trudną służbę wszystkim strażakom. Fundacja PGE od wielu lat wspiera jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce. – Drodzy Druhny i Druhowie, życzymy  Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

 • forum-tato.net-grafika.jpg

  Już w sobotę spotkanie ONLINE ojców Forum Tato.Net

  02.04.2020

  Po raz pierwszy w historii największe wydarzenie dla ojców w Polsce - Forum Tato.Net - zostanie w całości przygotowane i przeprowadzone online. W najbliższą sobotę, 4 kwietnia, ponad trzydziestu ekspertów z Polski i świata weźmie udział w panelach dyskusyjnych, poprowadzi interaktywne warsztaty i wystąpienia. Nowe i aktualne tematy czasu kwarantanny będą połączone z inspiracją do bycia jeszcze lepszymi ojcami. Wydarzenie wsparła Fundacja PGE.

 • Zimą bezpieczniej z Fundacją PGE

  17.01.2020

  Początek ferii zimowych to idealny czas aby przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się po stoku narciarskim. Fundacja PGE z dumą wspiera akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

 • "Lekcje z klasą" dzięki Fundacji PGE

  24.02.2017

  Dzięki Fundacji PGE interaktywne zestawy trafią do blisko 200 szkół na terenie całego kraju.

 • Fundacja PGE wspiera świąteczną "Paczkę dla Kombatanta"

  22.12.2016

  500 paczek świątecznych trafi do warszawskich kombatantów. To odpowiedź na potrzeby środowiska weteranów, które zostały zdefiniowane w raporcie fundacji Cultura Memoriae. Według przeprowadzonych badań aż 65 proc. kombatantów wskazuje na potrzebę pomocy materialnej. Akcję „Paczka dla Kombatanta” wspiera Fundacja PGE.

gkpge_fundacja_site