Witamy na nowej stronie Fundacji PGE „Energia z Serca”! Mamy nadzieję, że strona będzie dostarczać najciekawszych i najbardziej aktualnych informacji z życia Fundacji. Dodatkowo chcemy na niej zamieszczać wiadomości dotyczące działalności trzeciego sektora, realizacji najbardziej interesujących projektów społecznych oraz obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Mamy nadzieję, że strona będzie dostarczać najciekawszych i najbardziej aktualnych informacji z życia Fundacji. Dodatkowo chcemy na niej zamieszczać wiadomości dotyczące działalności trzeciego sektora, realizacji najbardziej interesujących projektów społecznych oraz obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Najważniejsze obszary działalności Fundacji PGE „Energia z Serca” i realizowane programy zostaną szczegółowo opisane na niniejszej stronie. Już wkrótce zapraszamy do zapoznania się z nimi w zakładce „Jak pomagamy”. Obszary zostały opracowane w ramach Zespołu Projektowego, który składa się z przedstawicieli wszystkich spółek GK PGE i ma za zadanie wyznaczanie kluczowych kierunków działalności Fundacji oraz koordynowanie ich w poszczególnych spółkach.

Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania czy uwagi dotyczące działalności Fundacji lub niniejszej strony internetowej, zapraszamy do kontaktu: fundacja.pge@gkpge.pl

gkpge_fundacja_site