• brzezinski-202019.jpg

  Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  05.12.2019

  5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A to szczególny dzień już od 6 lat.

 • foto-krus.jpg

  Finał konkursu „Moja Wizja Zero”

  02.12.2019

  27 listopada w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się gala finałowa I Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie” zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez Fundację PGE.

 • img_1778-300x200.jpg

  Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

  25.11.2019

  20 listopada świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym roku uroczystości miały szczególny charakter ze względu na mijające 30 lat od ustanowienia konwencji praw dziecka. W organizację obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka włączyła się również Fundacja PGE.

 • dom-pod-dwoma-orlami.jpg

  „Dom pod Dwoma Orłami” - nowy serial TVP dzięki wsparciu Fundacji PGE

  24.10.2019

  W październiku we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej pt. „Dom pod Dwoma Orłami” w reżyserii Waldemara Krzystka. Jest to zrealizowana z epickim rozmachem historia tożsamości Dolnego Śląska opowiedziana przez pryzmat tytułowego „Domu pod Dwoma Orłami” i jego mieszkańców. Film realizowany jest dzięki wsparciu m.in. Fundacji PGE.

   

 • statuetka.jpeg

  PGE laureatem konkursu „Pracodawca Godny Zaufania” za program Wolontariatu Pracowniczego

  11.10.2019

  Ogłoszono laureatów 9. edycji konkursu "Pracodawca Godny Zaufania", organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". W tym roku wręczono nagrody w 7 kategoriach. Wśród wyróżnionych znalazła się PGE Polska Grupa Energetyczna za program Wolontariatu Pracowniczego realizowanego przez Fundację PGE.

gkpge_fundacja_site