• krakow-5.jpg

  Fundacja PGE przekazała wielkanocne paczki dla seniorów

  01.04.2021

  Z okazji Świąt Wielkanocnych, Fundacja PGE przekazała ponad 300 paczek potrzebującym. Świąteczne podarunki otrzymali podopieczni sześciu Domów Pomocy Społecznej prowadzonych m.in. przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP Starowiejskich, Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia oraz Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących.

 • dsc_0131-1-bez-daty.jpg

  Fundacja PGE wspiera przemyskie Centrum Hospicyjno – Opiekuńcze

  30.03.2021

  Fundacja PGE przekazała darowiznę dla Rycerskiego i Szpitalnego Bractwa Św. Łazarza z Jerozolimy. Jest to druga darowizna przekazana przez Fundację na rzecz utworzenia Centrum Hospicyjno – Opiekuńczego „Betania” w Przemyślu.

 • kwatera-batalionu-zoska_2-fot-stanislaw-wyganowski.jpg

  Brzozowe krzyże dla Batalionu „Zośka” od Fundacji PGE

  25.03.2021

  Fundacja PGE wsparła remont Kwatery Batalionu „Zośka” na Wojskowych Powązkach w Warszawie. Darowizna zostanie przeznaczona na wykonanie i montaż brzozowych krzyży upamiętniających bohaterskich żołnierzy.

 • 10 lat Fundacji PGE

  Fundacja PGE od 10 lat pomaga potrzebującym

  09.03.2021

  Fundacja PGE obchodzi w tym roku 10 – lecie. Od 2011 roku, kiedy została powołana przez PGE Polską Grupę Energetyczną, wspiera inicjatywy o charakterze społecznym, jak również realizuje zadania z zakresu nauki i edukacji, ochrony zdrowia, wpierania kultury i dziedzictwa narodowego oraz działalności ekologicznej i ochrony środowiska.

gkpge_fundacja_site