Wolontariusze PGE we współpracy z Klubem Imprez na Orientację „Stowarzysze” w Warszawie zorganizowali zawody na orientację w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim. Zawody miały charakter otwarty, uczestnicy mieli do wyboru kilkanaście tras dla początkujących i zaawansowanych oraz trasę rowerową.

Pracownicy spółki Exatel S.A. w składzie: Dariusz Walczyna, Anna Sawka i Renata Sowińska-Bondar wraz z przedstawicielami Klubu Imprez na Orientację w ramach programu wolontariatu pracowniczego przygotowali projekt organizacji zawodów na orientację.  Do ich zadań należało wytyczenie kilkunastu tras, rozstawienie ponad dwustu punktów kontrolnych, opracowanie map, przygotowanie regulaminu zawodów, prowadzenie biura zawodów oraz obsługa uczestników. Ponadto, zajęli się oni również promocją wydarzenia w mediach, portalach społecznościowych i na tematycznych portalach internetowych.

W zawodach wzięło udział 51 uczestników (najmłodszy miał 5 miesięcy), którzy podjęli się sprawdzenia swojej orientacji w terenie oraz rywalizacji z innymi. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, atmosfera była ciepła i przyjazna. Uczestnicy otrzymali medale, upominki i dyplomy. 

gkpge_fundacja_site