Na zaproszenie grona pedagogicznego oraz uczniów Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie gościliśmy na uroczystości otwarcia sali lekcyjnej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, wyremontowanej ze środków Fundacji PGE. Przywitały nas uśmiechy dzieci oraz życzliwość grona pedagogicznego.

 

 

Uczniowie przygotowali krótką akademię pod nazwą „Do szkoły nie chodzą tylko anioły” w zabawny sposób odnoszącą się do ich szkolnej codzienności. Opiekunowie, grono pedagogiczne oraz przede wszystkim dzieci nie kryli wdzięczności za otrzymane wsparcie. My zaś nie kryjemy, że udział w tak szczytnych inicjatywach jest zarówno celem jak i zaszczytem dla Fundacji PGE oraz PGE Dystrybucja. Wdzięczność i uznanie należy się zaś także osobom przejmującym inicjatywę i szukającym środków na realizację potrzeb w swoim miejscu pracy.

Po części artystycznej nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanej sali lekcyjnej. W przecięciu wstęgi udział wzięli min. Iwona Stanisławek - Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji PGE  (Biuro Komunikacji PGE Dystrybucja ) oraz Michał Kowalski – Członek Zarządu Fundacji PGE. Sala, choć tylko wyremontowana, pachnie nowością i zachęca dzieci do nauki kolorystyką oraz wyposażeniem. 

Fundacja PGE oraz PGE Dystrybucja z dumą wspierają inicjatywy stwarzające dzieciom możliwości do rozwoju oraz nauki w komfortowych warunkach. Uśmiech naszych Beneficjentów jest dla nas najlepszą nagrodą.

gkpge_fundacja_site