• Zobacz, jak zmienia się Grupa PGE

  13.09.2018

  Grupa PGE jest liderem w wytwarzaniu energii elektrycznej, pochodzącej z tradycyjnych źródeł, takich jak węgiel, a także ze źródeł odnawialnych. Jesteśmy również największym producentem energii cieplnej, służącej np. do ogrzewania domów. Wszystkie nasze działania podejmowane są z dbałością i troską o środowisko naturalne. Jak to robimy? Jak zmniejszamy nasz wpływ na środowisko? Jak chcemy rozwijać ciepłownictwo w Polsce? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, znajdziesz w interaktywnym raporcie rocznym Grupy Kapitałowej PGE za 2017 rok.

  Więcej
 • Zobacz Elektrownię Bełchatów od kuchni!

  24.08.2018

  W najbliższą sobotę, 25 sierpnia, Elektrownia Bełchatów zaprasza na kolejny Dzień Otwarty zorganizowany z okazji obchodów Dnia Energetyka 2018.

  Więcej
 • W Grupie PGE sadzimy lasy nie tylko od święta

  28.06.2018

  W tym roku z okazji Dnia Ziemi posadziliśmy ponad 100 tysięcy drzew na terenie Grupy PGE. Ale lasy sadzimy nie tylko od święta. O środowisko troszczymy się na co dzień.

  Więcej
 • Grupa PGE na podium Rankingu Odpowiedzialnych Firm

  18.06.2018

  Zajęliśmy trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm oraz pierwsze miejsce w kategorii: paliwa, energetyka i wydobycie.

  Więcej
 • Grupa PGE kolejny raz nagrodzona "Srebrnym Listkiem CSR" Polityki

  23.05.2018

  PGE już po raz trzeci otrzymała  „Srebrny Listek CSR” przyznawany przez tygodnik Polityka oraz Deloitte. Wyróżnienie jest potwierdzeniem odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia biznesu.

  Więcej
gkpge_csr_site