• W PGE budujemy kolejne lokalne partnerstwo – powstanie Soliński Klaster Energii

  22.02.2018

  Spółki z Grupy PGE oraz przedstawiciele samorządów lokalnych powiatu leskiego oraz gminy Solina zawarły porozumienie o ustanowieniu Solińskiego Klastra Energii. To już druga tego typu inicjatywa, dzięki regionalnej współpracy spółek Grupy PGE.

  Więcej
 • PGE zdobyło najwyższy wynik w branży przemysłowej w XI edycji RESPECT Index

  08.02.2018

  Otrzymaliśmy najwyższy wynik wśród spółek z kategorii „przemysł” notowanych w indeksie RESPECT warszawskiej giełdy papierów wartościowych. Jest to potwierdzenie naszego podejścia do prowadzenia odpowiedzialnego biznesu.

  Więcej
 • Powstają klasy patronackie PGE

  25.01.2018

  PGE objęła patronatem trzy szkoły ponadpodstawowe o technicznym profilu nauczania z powiatu zgorzeleckiego. Klasy patronackie powstają na potrzeby pozyskania w przyszłości kadr do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wchodzącej w skład Grupy PGE.

  Więcej
 • Zapraszamy na narty na Górę Kamieńsk

  19.01.2018

  Miłośnicy białego szaleństwa mogą już korzystać z atrakcji w Ośrodku Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk. Od 18 stycznia 2018 r. na turystów czekają m.in. mały wyciąg talerzykowy BACHLEDA i trasa nr 3 dla początkujących.

  Więcej

Czy wiesz że..

Jasny kolor ścian i sufitów powoduje wieczorem późniejsze włączenie światła, ponieważ biała ściana odbija 80% światła na nią padającego.