W ramach konkursu PGE Nowa Energia poszukuje rozwiązań z zakresu sprzedaży i obsługi klientów indywidualnych PGE. Spółka zainteresowana jest innowacyjnymi projektami z obszaru e-commerce, zdalnej obsługi klienta, grywalizacji, a także komunikacji wewnętrznej i tworzenia nowych produktów.

Pomysł zgłosić można za pomocą formularza zamieszczonego na stronie Akceleratora PGE oraz bezpośrednio u organizatora pod linkiem ARP Innovation Pitch. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 października 2018 r.

PGE Nowa Energia to spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE, która zajmuje się poszukiwaniem nowych obszarów biznesu oraz usług dla Grupy PGE. Innowacyjne przedsięwzięcia, w które obecnie jest zaangażowana, to elektromobilność, akceleracja startupów, rozwiązania Smart Energy oraz związane z nimi nowe technologie i modele biznesowe stosowane w energetyce.

Najnowszym przedsięwzięciem PGE Nowa Energia jest platforma Akcelerator PGE. Spółka jest zainteresowana innowacyjnymi rozwiązaniami, głównie z zakresu energetyki, ale nie wyklucza także realizacji projektów technologiczno-biznesowych z innych dziedzin. Celem programu Akcelerator PGE jest poszukiwanie startupów, które znajdują się na początkowym etapie rozwoju oraz proponują nowatorskie rozwiązania, w stosunku do tych dostępnych na rynku.

Autorzy najciekawszych projektów zostaną zaproszeni do współpracy z Grupą Kapitałową PGE.