Pracownicy PGE Obrót S.A. oraz PGE Dystrybucja S.A. odnowili plac zabaw wspólnie z przedstawicielami lokalnej społeczności. Wszystkie istniejące urządzenia zostały naprawione i pomalowane, a także zamontowano nowe, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się na świeżym powietrzu w kolorowym i bezpiecznym miejscu.

Otwarcie placu zostało połączone z obchodami „Dożynek wiejskich”, najważniejszą i największą imprezą dla okolicznych mieszkańców. Podczas uroczystości na najmłodszych będą czekać ciekawe gry, zabawy, konkursy i poczęstunek.

Remont placu zabaw w Chałupkach Dębniańskich jest piątym zrealizowanym projektem z trzydziestu dofinansowanych w ramach I edycji programu wolontariatu pracowniczego PGE. Pracownicy zorganizowali już rodzinny piknik kajakowy w Łodzi, bieg na orientację nad Zalewem Zegrzyńskim, półkolonie dla dzieci z przedszkola w Pobiednej oraz przygotowali ogród wypoczynkowy dla podopiecznych Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu.

Inicjatorami akcji są PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Fundacja PGE – Energia z Serca. Kolejna edycja programu zostanie ogłoszona już w przyszłym roku.

gkpge_biuroPrasowe_site