W tym roku w Katowicach wystąpi ok. 80 artystów z różnych stron świata. Swój udział zapowiedzieli m.in. The Jesus And Mary Chain, Belle & Sebastian, Michael Rother prezentujący muzykę NEU! i Harmonii, Deafheaven, Chelsea Wolfe i 65daysofstatic. Wystąpi także sam dyrektor artystyczny festiwalu Artur Rojek. Katowicki Off Festival to nie tylko święto muzyki. W ramach wydarzenia organizowana jest także Kawiarnia Literacka goszcząca poetów, pisarzy i ludzi kultury. Drugi rok z rzędu jej opiekunem będzie dziennikarz, felietonista i pisarz Krzysztof Varga.

PGE Polska Grupa Energetyczna zaprasza do odwiedzenia swojej strefy na OFF Festivalu. Przytulny namiot z wygodnymi pufami i leżakami pozwoli na swobodny chillout przy łagodnych dźwiękach serwowanych przez DJ-a z Requiem Records.

Na facebookowym fanpejdżu PGE przeprowadzono konkurs, którego uczestnicy mieli za zadanie przesłać zdjęcie oryginalnego pojazdu własnej konstrukcji lub pojazdu samodzielnie udekorowanego. Zwycięzcy otrzymali zaproszenia VIP na festiwal i wezmą udział w filmie. Dodatkowymi nagrodami były płyty wykonawców.

gkpge_biuroPrasowe_site