„Energetyczny kadr” to szansa dla wszystkich, którzy robią niezwykłe zdjęcia, na pokazanie swoich prac i zdobycie cennych nagród. Do konkursu zgłosić można zarówno zdjęcia wprost związane z energią lub nią inspirowane. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej nie będą przez komisję konkursową brane pod uwagę. Każdy uczestnik może zgłosić jedną fotografię i musi być to zdjęcie własnego autorstwa.

Konkurs przeznaczony jest dla pasjonatów fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Prace można zgłaszać do 30 września 2016 r. na adres: konkurs.pgesa@gkpge.pl. Spośród przesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni zdjęcia, które najlepiej oddają temat przewodni konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 października 2016 r. Na autorów trzech najlepszych zdjęć czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 7 500 zł oraz nagroda specjalna – udział w VII Międzynarodowych Warsztatach Fotograficznych ENERGIA 2016 organizowanych przez Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne.

To już trzecia edycja konkursu „Energetyczny kadr”. Pierwsza odbyła się w 2014 roku i kierowana była wyłącznie do pracowników Grupy Kapitałowej PGE. Konkurs okazał się wielkim sukcesem i wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród pracowników, dlatego PGE postanowiła w ubiegłym roku rozszerzyć jego formułę.

Więcej informacji o konkursie

 

gkpge_biuroPrasowe_site