Fani białego puchu spędzający czas na stokach w najbardziej popularnych górskich kurortach będą mogli odwiedzić dwa namioty, w których czekać będzie na nich mnóstwo atrakcji. W pierwszym z nich zorganizowane zostaną zajęcia na temat bezpiecznego poruszania się w górach i na stokach, gdzie rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod czujnym okiem opiekunów lub uczestniczyć w zajęciach razem z dzieckiem. Po prelekcjach namiot zostanie zamieniony w strefę malowania światłem. Tu w ciemności można będzie namalować w powietrzu wybrany przez siebie element lub tekst i odebrać zdjęcie swojego dzieła. Drugi namiot to szklana kula „Energia na zimę”, w której można będzie poczuć karaibski klimat i przekonać się m.in. co wspólnego ma deska windsurfingowa z zimą.

Uczestnicy zabawy będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami na stoku walcząc o „Puchar Świstaka”. Miłośnicy sanek będą mogli uczestniczyć w zjazdach zorganizowanych w nocy, a ci, których pasjonują zawody drużynowe – wystartować w wyścigu zespołów na kilkuosobowych nartach. Dorośli i najmłodsi będą mieli także szansę wzięcia udziału w grach i zawodach indywidualnych m.in. w zawodach hula hoop w butach narciarskich oraz biegu w rakietach śnieżnych. Na zwycięzców czekać będą nagrody niespodzianki.

Po emocjonujących rozgrywkach uczestnicy będą mogli odpocząć w specjalnej strefie chilloutu, a zainteresowani tajemnicami energetyki poznać zasady działania generatora Van de Graffa. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z możliwości zrobienia sobie zdjęć, które następnie zamieszczone zostaną na specjalnej stronie internetowej.

Wydarzenia związane z akcją promocyjną na stokach będą pokazywane codziennie w programie WINTER CITY w ESKA TV. Dodatkowo na stronie www.eska.tv można będzie wziąć udział w konkursie „Pokaż swoją energię na stoku z PGE”. Raz w tygodniu publikowane będą zdjęcia 3 zwycięzców.

Akcja przygotowana została przez spółki Grupy PGE – PGE Polską Grupę Energetyczną i PGE Obrót.

 

Szczegółowy harmonogram trasy:

04.02 - 06.02 - Poronin

07.02 - 09.02 - Zakopane

11.02 - 13.02 - Wisła

14.02 - 16.02 - Szczyrk

17.02 - 19.02 - Duszniki Zdrój

20.02 - 22.02 - Karpacz

07.03 - 14.03 - Zugspitzen (Austria)

14.03 - 21.03 - Kaunertal (Austra)

26.04 – 03.05 - Hintertux (Austria)

 

PGE zaprasza w godzinach 10:00 - 17:00

 

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji na temat akcji PGE "Zapewniamy energię na zimę".

 

gkpge_biuroPrasowe_site