• Trzy odrzutowo-energetyczne place zabaw na Lotnisku Chopina

  19.02.2018

  Na Lotnisku Chopina działają już trzy niecodzienne place zabaw umilające najmłodszym pasażerom czas oczekiwania na podróż. Dwa znajdują się w Strefie Schengen, a jeden w Non-Schengen. Wszystkie zostały wyposażone w zabawki nawiązujące swoim kształtem do lotnictwa pasażerskiego i energetyki. Na największym spośród placów, który został otwarty dziś, znajdują się zjeżdżalnie w kształcie Dreamlinera LOT-u i elektrowni wiatrowej PGE.

 • PGE najlepsza wśród spółek przemysłowych w XI edycji RESPECT Index

  06.02.2018

  Grupa PGE otrzymała najwyższy wynik wśród spółek z kategorii „przemysł” notowanych w indeksie RESPECT warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. PGE jest obecna w tym indeksie nieprzerwanie od 2011 roku.

  PGE najlepsza wśród spółek przemysłowych w XI edycji RESPECT Index
 • PGE wprowadza do sprzedaży taryfę antysmogową G12as. „Zielona” oferta spółki jest coraz popularniejsza

  01.02.2018

  Klienci PGE coraz częściej wybierają produkt ekologiczny, w ramach którego otrzymują gwarancję zakupu energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Wzrost zainteresowania ofertą dla przedsiębiorstw „Naturalnie, że energia” w 2017 r. wyniósł 1100 proc. w stosunku do roku 2016, a wstępne zainteresowanie tą ofertą na 2018 r. pozwala prognozować kolejny, niemal 350 proc. wzrost w stosunku do 2017 r. Od 1 lutego 2018 r. ofertę taryf wpływającychna poprawę jakości środowiska uzupełnia także dostępna dla klientów indywidualnych taryfa antysmogowa.

 • Udogodnienia dla dzieci na Lotnisku Chopina zasilane energią PGE Polskiej Grupy Energetycznej

  30.01.2018

  Z myślą o wygodzie najmłodszych pasażerów otwarty został dwupoziomowy plac zabaw, pierwszy z trzech, które pojawią się na terenie Lotniska Chopina. Pozostałe dwa, które znajdą się w Strefie Schengen i Non Schengen, zostaną udostępnione dzieciom jeszcze w lutym.

 • PGE partnerem głównym kongresu PowerPol

  30.01.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna jest partnerem głównym trwającego właśnie XVIII Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego PowerPol. W dyskusji na temat perspektyw dla energetyki w 2018 r. wziął udział Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE.