PGE zapewnia energię wszystkim sportowcom, co oznacza, że sponsorujemy sportowców zawodowych oraz amatorów. Od lat wspieramy zawodowe drużyny m.in. PGE Skrę Bełchatów – jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów siatkarskich, a także od 2015 roku PGE Ekstraligę najlepszą na świecie ligę żużlową oraz wielu innych utalentowanych sportowców indywidualnych takich jak Zofia Klepacka, wielokrotna mistrzyni świata i medalistka olimpijska w windsurfingu.

Projekt wsparcia sportu amatorskiego dzieci i młodzieży realizowany jest na zasadzie konkursu na najciekawsze projekty. Skierowany jest do społeczności lokalnych na terenie całego kraju. Chcielibyśmy zaangażować się w nisko i średnio budżetowe wsparcie młodych sportowców amatorów. Preferujemy projekty wsparcia dla sportów zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka. Naszym celem jest włączenie się w projekty przewidujące długookresową współpracę.

Energia jest potrzebna każdemu sportowcowi niezależnie czy to poziom amatorski czy profesjonalny. Dlatego PGE chce zapewnić energię również sportowcom amatorom!

Zapraszamy do kontaktu z nami! Wyślij swoją ofertę wraz z uzupełnionym wnioskiem, a my skontaktujemy się z Tobą jeśli zainteresuje nas Twój projekt.

 

Współpracę podejmiemy jedynie z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją sporządzenia oferty, która znajduje się w zakładce Jak przygotować ofertę