• Red Bull 111 Megawatt po raz trzeci w Kopalni Bełchatów

  16.09.2016

  Już w najbliższy weekend w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów odbędzie się największy w Europie Środkowo-Wschodniej wyścig motocyklowego enduro. To już trzecia edycja tej przyciągającej tłumy fanów imprezy. W tym roku na starcie stanie blisko tysiąc motocyklistów.

 • PGE sponsorem tytularnym Orlik Opole

  17.08.2016

  PGE Orlik Opole – pod taką nazwą w nowym sezonie Polskiej Hokej Ligi będą występować opolscy hokeiści.

 • PGE Narodowy trafi na koronę stadionu w Warszawie

  28.06.2016

  Rozpoczął się montaż nazwy własnej najnowocześniejszego obiektu wielofunkcyjnego w Polsce, czyli PGE Narodowego. W ciągu kilkunastu dni dwie konstrukcje z nazwą PGE Narodowy, o wadze 10 ton każda, trafią na elewację obiektu od strony wschodniej i zachodniej.

 • Rusza kolejna edycja PGE Stadionu Letniego w Gdańsku

  31.05.2016

  Na gdańskiej plaży przez całe lato można będzie skorzystać z wielu sportowych i kulturalnych atrakcji. Od czerwca funkcjonować będzie tam PGE Stadion Letni – wyjątkowe miejsce, którego celem jest zachęcenie plażowiczów do aktywności fizycznej. To już kolejna odsłona tego cieszącego się dużą popularnością projektu. W ubiegłym roku PGE Stadion Letni odwiedziło około 1 mln osób.

 • Nowy sezon PGE Ekstraligi

  24.03.2016

  Inauguracja nowego sezonu PGE Ekstraligi już 8 kwietnia. Sezon zakończy się 25 września, wtedy poznamy Drużynowego Mistrza Polski 2016.

gkpge_sponsoringSportu_site