• Zimowy Narodowy na PGE Narodowym

  04.12.2015

  Płyta PGE Narodowego po raz kolejny zmieniła się w arenę zimowej rozrywki. Codziennie, przez 3 miesiące, do dyspozycji gości są 3 lodowiska do jazdy rekreacyjnej, ponad 10-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i nowość tej edycji – tor do curlingu.

 • Ruszyła kolejna odsłona licytacji dla Darcy’ego Warda

  27.11.2015

  Na stronie charytatywni.allegro.pl/4darcy można już znaleźć kolejne aukcje, z których dochód przekazany zostanie na leczenie Darcy’ego Warda. Akcja trwa od 24 października i cały czas dołączają do niej kolejne słynne nazwiska świata sportu oraz całe kluby sportowe.

 • Rusza wielka akcja charytatywna dla Darcy’ego Warda

  23.10.2015

  PGE Polska Grupa Energetyczna oraz fundacja Polskiego Związku Motorowego organizują wielką aukcję, której celem jest zebranie funduszy na leczenie Darcy’ego Warda – zawodnika, który uległ poważnemu wypadkowi podczas meczu PGE Ekstraligi. W akcję charytatywną włączają się popularni sportowcy wszystkich dyscyplin sportowych, a jej twarzą jest Mariusz Wlazły.

 • Zlot kibiców PGE Skry Bełchatów po raz piąty!

  21.10.2015

  Już w najbliższy weekend w Bełchatowie spotkają się fani PGE Skry z całej Polski.

 • Udany sezon PGE Ekstraligi

  12.10.2015

  Dobiegł końca pierwszy sezon PGE Ekstraligi z nowym sponsorem tytularnym. Jedną z najlepszych lig żużlowych na świecie oglądało na stadionach w całej Polsce ponad pół miliona widzów. Każdy mecz PGE Ekstraligi gromadził również średnio 143 tys. kibiców przed telewizorami, co oznacza wzrost o ponad 10 proc. w stosunku do ubiegłorocznego sezonu.

gkpge_sponsoringSportu_site