TERMINARZ PGE EKSTRALIGI:

1. kolejka: 7-8 kwietnia

07.04 15.00 Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

08.04 16.30 MrGarden GKM Grudziądz - ForBet Włókniarz Częstochowa

08.01 19.00 Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra

08.01 19.00 Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń

 

2. kolejka: 13-15 kwietnia

13.04 19.30 ForBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów

14.04 18.00 Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław

15.04 16.30 Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz

15.04 19.00 Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów

 

3. kolejka: 21-22 kwietnia

21.04 MrGarden GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno

22.04 Grupa Azoty Unia Tarnów - Get Well Toruń

22.04 Falubaz Zielona Góra - ForBet Włókniarz Częstochowa

22.04 Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów

 

4. kolejka: 27-29 kwietnia

27.04 Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra

29.04 Get Well Toruń - MrGarden GKM Grudziądz

29.04 ForBet Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław

29.04 Cash Broker Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów

 

5. kolejka: 4-6 maja

04.05 MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów

06.05 Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

06.05 Fogo Unia Leszno - ForBet Włókniarz Częstochowa

06.05 Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław

 

6. kolejka: 18-20 maja

18.05 Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

20.05 Cash Broker Stal Gorzów - ForBet Włókniarz Częstochowa

20.05 Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

20.05 Grupa Azoty Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

 

7. kolejka: 27 maja

ForBet Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń

Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów

Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów

Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz

 

8. kolejka: 10 czerwca

Get Well Toruń - ForBet Włókniarz Częstochowa

Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

MrGarden GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

 

9. kolejka: 17 czerwca

Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń

ForBet Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów

MrGarden GKM Grudziądz - Grupa Azoty Unia Tarnów

 

10. kolejka: 1 lipca

Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra

ForBet Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław - Grupa Azoty Unia Tarnów

Cash Broker Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz

 

11. kolejka: 29 lipca

Betard Sparta Wrocław - ForBet Włókniarz Częstochowa

Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

Grupa Azoty Unia Tarnów - Cash Broker Stal Gorzów

MrGarden GKM Grudziądz - Get Well Toruń

 

12. kolejka: 12 sierpnia

Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów

ForBet Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra

Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

 

13. kolejka: 19 sierpnia

Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (awansem 27.07)

Grupa Azoty Unia Tarnów - ForBet Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń

MrGarden GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra

 

14. kolejka: 26 sierpnia

Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów

ForBet Włókniarz Częstochowa - MrGarden GKM Grudziądz

Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów

 

Półfinały play-off: 2 i 9 września

Finały: 16 i 23 września