Tym razem zaszczytny tytuł nadała mistrzyniom Polski kapituła Sopockiej Gali Sportu. Atomówki wyprzedziły w swojej kategorii Navigo A-Class Sailing Team, a także koszykarzy Trefla Sopot, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli wicemistrzostwo Polski.

- W imieniu zespołu bardzo dziękuję za tę nagrodę. Cieszę się, że trafiła do naszego klubu. Chciałabym podziękować z tego miejsca przede wszystkim naszym sponsorom, w szczególności Grupie PGE, firmie Trefl i miastu Sopot - mówiła po wręczeniu nagrody Izabela Bełcik.

Kapitan sopockiej drużyny współprowadziła galę razem z Bartoszem Tobieńskim i po raz kolejny sprawdziła się rewelacyjnie w nowej roli.

A już nazajutrz wszystkie siatkarki stanęły naprzeciwko AZS Metal-Fachu Białystok w walce o ligowe punkty ORLEN Ligi. Okazję do pokazania się miały w tym meczu zmienniczki. Dzięki temu widoczne było, jak wielka jest siła rażenia sopockiej drużyny i jak duży potencjał w niej drzemie. Sopocianki wygrały 3:0 nie pozostawiając wątpliwości, że bardzo poważnie myślą nie tylko o obronie mistrzowskiego tytułu, ale także o wywalczeniu Pucharu Polski na początku marca.

Źródło: www.atomtrefl.pl/

gkpge_sponsoringSportu_site