Podczas zabawy sylwestrowej najważniejsza jest wyśmienita muzyka i tej z pewnością pod Giewontem nie zabrakło! Na miejsce imprezy z Telewizją Polską, wzorem ubiegłego roku, wybrano Dolną Rówień Krupową w Zakopanem, która zmieściła około sto tysięcy osób.

Sylwester Marzeń z Dwójką odbył się przy hitach, które zabrzmiały na wielu tanecznych parkietach z jedną ważną różnicą – na imprezie TVP największe przeboje wykonali oryginalni wykonawcy z zagranicy! Thomas Anders z Modern Talking zaśpiewał swoje największe przeboje, m. in.: „You're My Heart, You're My Soul”, „Brother Louie" czy „Cheri Cheri Lady". Wystąpił także legendarny Limahl, którego plakaty wisiały w domu każdej nastolatki w latach osiemdziesiątych z przebojami: „Never ending story" czy „Too shy". Do hitów, które nigdy nie przeminą niewątpliwie należy „One way ticket" zespołu Eruption, który również zabrzmiał pod Giewontem. Listę artystów z zagranicy uzupełniły propozycje z najnowszych notowań list przebojów. Duet Filatov&Karas oraz Luis Fonsi ze swoim mega przebojem „Despacito”. Miłośnicy tanecznych rytmów z pewnością byli zadowoleni!

Na zakopiańskiej scenie nie zabrakło także największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Maryla Rodowicz zaskoczyła niekonwencjonalnymi aranżacjami muzycznymi swoich największych przebojów. Hitem Sylwestra Marzeń z Dwójką okazał się utwór z Zakopanem w nazwie. „Miłość w Zakopanem" Sławomira to piosenka bijąca największe rekordy popularności.

Sylwester Marzeń z Dwójką osiągnął rekordowe wyniki oglądalności, średnio około 4,5 mln widzów. Dwójka tego wieczoru była liderem spośród wszystkich stacji telewizyjnych.

gkpge_sponsoringKultury_site