• PGE mecenasem filmu „Kurier” o Janie Nowaku-Jeziorańskim

  18.07.2018

  „Kurier” to nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”. Sensacyjna historia szpiegowska inspirowana jest sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Mecenasem produkcji jest PGE Polska Grupa Energetyczna. 

  Więcej
 • PGE Złotym Mecenasem Siedleckiej Kultury

  26.06.2018

  PGE otrzymała statuetkę Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury 2018. Wyróżnienia przyznano podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

  Więcej
 • PGE mecenasem 28. Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie

  20.06.2018

  Tegoroczny Festiwal Mozartowski odbywa się w dniach 16 czerwca – 14 lipca 2018 r. Mecenasem wydarzenia po raz kolejny  jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej
 • PGE sponsorem głównym Festiwalu w Opolu

  08.06.2018

  Przez najbliższe cztery dni Opole stanie się stolicą polskiej piosenki – 8 czerwca startuje 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Sponsorem głównym wydarzenia jest po raz kolejny PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej
 • PGE sponsorem Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem

  01.01.2018

  Widzowie Dwójki w tym roku sylwestrową noc spędzili w Zakopanem. Spektakularne połączenie podhalańskiej tradycji z najlepszą polską i światową muzyką rozrywkową w doskonałej oprawie! Sponsorem tegorocznej zabawy sylwestrowej w Zakopanem była PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Więcej

Tym imprezom patronujemy od lat:

PGE mecenasem