Technik ds. Dystrybucji Spółka: PGE Toruń Nr ref: PGEEC/TR/PW/8/2019 Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracą systemu ciepłowniczego,
  • udział w procesie związanym z włączaniem i wyłączaniem z ruchu elementów systemu ciepłowniczego,
  • zapewnianie właściwego stanu urządzeń technicznych, instalacji i terenów w miejskiej sieci ciepłowniczej,
  • kontrolowanie parametrów pracy węzłów cieplnych,
  • monitorowanie pracy kotłowni lokalnych i współpraca z firmą serwisującą kotłownie,
  • realizacja, monitorowanie i obsługa usterek urządzeń ciepłowniczych zarejestrowanych w systemach informatycznych,
  • weryfikacja zadań wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • prowadzenie dokumentacji w ramach przypisanych zadań.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego przy obsłudze węzłów i sieci ciepłowniczej,
  • świadectwo kwalifikacyjne „E” grupa 1, 2 i 3. – mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość Pakietu MS Office,
  • znajomość topografii sieci ciepłowniczej i lokalizacji węzłów cieplnych i kotłowni lokalnych w Toruniu,
  • znajomość programów i aplikacji Granit, PnP, Telemetria-VTS – mile widziana,
  • po przepracowaniu 15 miesięcy przejście na stanowisko Obchodowego Systemu Ciepłowniczego (praca w trybie pięciobrygadowym).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • liczne świadczenia z ZFŚS,
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

gkpge_kariera_site