Specjalista ds. Sprzedaży Spółka: PGE Paliwa sp. z o.o. Nr ref: PGEEC/PAL/DW/06/2020 Miejsce pracy: , , ,

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż sortymentów węglowych w ramach planu sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami,
  • monitorowanie działań konkurencji na podległym terenie,
  • aktywna współpraca przy tworzeniu strategii sprzedażowej firmy,
  • współuczestnictwo w rozwoju sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego, preferowane wyższe,
  • min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży sortymentów węglowych,
  • znajomości lokalnego rynku/branży,

  • znajomości technik sprzedaży,
  • inicjatywy, umiejętności szybkiego działania oraz analitycznego myślenia,
  • otwartości, komunikatywności, kreatywności,
  • wysokiego poczucia etyki w handlu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • mile widziana wiedza ogólna o działalności Grupy PGE oraz spółki PGE Paliwa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • liczne świadczenia z ZFŚS,
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

gkpge_kariera_site