Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu, pasji a przede wszystkim wielkiemu sercu ekipy wolontariackiej odnowiona została świetlica dla małych pacjentów Szpitala Psychiatryczno-Neurorehabilitacyjnego w Zagórzu.

Przed jedenastoosobowym zespołem stanęło nie lada wyzwanie remontu świetlicy dla dzieci, przebywających na Oddziale Neurologiczno-Rehabilitacyjnym. Trzeba było m.in. odświeżyć i pomalować szpitalne ściany, wzmocnić narożniki ścian, oczyścić i polakierować drewniane narożne listwy, odnowić parapety. Następnie ekipa zamontowała nowe szafki, półki na książki, uchwyt na TV i specjalną barierkę oddzielającą część korytarza. 

- Efekt jest wspaniały – powiedział Kierownik Oddziału dr n. med. Marcin Bonikowski. - Niesamowite jest też to, że wolontariusze po zakończeniu prac pozostawili salę w absolutnej czystości.Oddział Neurologiczno - Rehabilitacyjny w Zagórzu od wielu lat specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji  dzieci cierpiących na zaburzenia funkcji mózgu, rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych oraz obwodowego układu nerwowego.

gkpge_fundacja_site