Z inicjatywy jednego z pracowników PGE, nasza Fundacja wraz z Polską Akcją Humanitarną prowadzi wspólną akcję „SOS Filipiny – Podaruję dom”. Fundacja przekazała środki na odbudowanie 21 domów, a z pierwszych wpłat od pracowników powstanie kolejny dom! Zbiórka pieniędzy wśród pracowników Grupy Kapitałowej PGE prowadzona będzie do 31 stycznia.

Do akcji może przyłączyć się każdy pracownik naszej Grupy. To proste i wcale nie wymaga bardzo dużych pieniędzy. Koszt odbudowania jednego domu to 850 zł.

Można zorganizować się w zespoły i wspólnie uzbierać potrzebną kwotę, a następnie wpłacić ją na konto Fundacji PGE, która przekaże środki PAH.

Numer konta Fundacji PGE – Energia z Serca to:

60 1240 6292 1111 0010 4165 4292

W tytule przelewu prosimy podać nazwę akcji: SOS Filipiny - Podaruję dom oraz nazwę spółki, z której pochodzi dany zespół lub pracownik (w przypadku wsparcia indywidualnego).

W ramach pomocy poszkodowanym przez tajfun Filipińczykom PAH pomaga odbudowywać domy według technik uwzględniających odporność na panujące w regionie trudne warunki atmosferyczne, pomaga w zakupie materiałów i prowadzi szkolenia dla lokalnych stolarzy.

 

gkpge_fundacja_site