Już jutro o 22.00 czeka nas kolejna, V edycja popularnego nocnego biegu charytatywnego. W ten sposób biegacze uczczą Dzień Matki. Cel charytatywny tego dnia również będzie wyjątkowy – cała kwota zebrana z okazji biegu zostanie przekazana na pomoc dla jednej z uczestniczek, matki chorego dziecka. Fundacja PGE - Energia z Serca jest partnerem wydarzenia.

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz pakiety startowe – w liczbie 400 - zostały wyprzedane w kilka minut. Z każdą kolejną edycją czas zapisów się skraca, a organizatorzy nie mogą narzekać na brak zainteresowania wydarzeniem. Tym razem uczestnicy potrzebowali niespełna 5 minut, żeby zapełnić listę startową. 

Trasa, podobnie jak to miało miejsce podczas poprzedniej edycji, zostanie poprowadzona alejami Agrykoli i Łazienek. Biegacze pobiegną Aleją Chińską, ale także Aleją Radiowej Trójki. Wbiegną również na stadion Agrykoli.

Jak zwykle na uczestników biegu czekają atrakcje – oprawa wizualna i muzyczna, efektownie oświetlona trasa czy wspólna kilkuminutowa rozgrzewka. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do przyjścia i kibicowania biegaczom.

Fundacja PGE - Energia z Serca przekaże na pomoc wybranej mamie równowartość kwoty zebranej przez uczestników. 

Informacje na temat biegu można znaleźć na stronie internetowej organizatora oraz na fanpage’u wydarzenia na Facebooku.

gkpge_fundacja_site