• PGE inwestuje w edukację energetyczną

  25.09.2014

  Grupa Kapitałowa PGE podejmuje szereg inicjatyw edukacyjnych, skierowanych do dzieci i młodzieży, dotyczących odpowiedzialnego używania energii elektrycznej, a także współpracuje z polskimi uczelniami wyższymi.

  Więcej
 • PGE promuje walory przyrodnicze Polski

  24.09.2014

  Akcja „Wakacje pod prąd”, której partnerem była PGE pokazała, że w Polsce jest jeszcze wiele miejsc do odkrycia, w tym także takich, które powstały w ramach działalności PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

  Więcej
 • Energetyczne wakacje w Sanoku

  01.08.2014

  Od poniedziałku, 4 sierpnia przez najbliższy miesiąc Profesor Doświadczalski, Ekoludek, Energoludek i inni bohaterowie „Energetycznych Wakacji” będą edukowali dzieci w Sanoku.

  Więcej
 • PGE inwestuje w ochronę środowiska

  30.07.2014

  PGE Polska Grupa Energetyczna podejmuje szereg działań minimalizujących oddziaływanie na środowisko naturalne. Wykorzystuje w tym celu nowoczesne technologie, które w perspektywie najbliższych sześciu lat przyczynią się do zmniejszenia o połowę emisji tlenków siarki, azotu i pyłów.

  Więcej
 • PGE nagrodzona za program "Akademia PGE"

  11.05.2014

  Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyznała nagrody w konkursie "Świadomy Pracodawca".

  Więcej